UHLOBO LWE-LECO NUbuchwepheshe beeSeli
Ubuchwepheshe beeSeli zeSMBB eziSikiweyo isiqingatha
Iseli yobuso obubiniIteknoloji yeModule
Ukusebenza kakuhle kwe-Anti-PID Low LID
Iziphumo Ezincinci Zokufiphalisa Amabala Ashushu
Isiphumo samandla aphezulu I-BOS kunye ne-LCOE esezantsi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Umgangatho oQhelekileyo we-IEC61215/IEC61730
● Uvavanyo lwe-IEC61701/IEC62716 lweTyuwa/Inkungu/iAmmonia
| Iiseli zelanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani leeSeli | 108 (6x18) |
| Ubukhulu | 1961 x 1134 x 33mm |
| Ubunzima | 27.8kg |
| Iglasi yangaphambili / yangasemva | Iglasi egqunywe ngobushushu obuphantsi obuyi-2.0mm |
| Isakhelo | I-alloy ye-aluminium eyongeziweyo (ukhetho oluqinisiweyo olunomthwalo ophezulu) |
| Ibhokisi yeJunction | I-Ip68 ikalwe (3 ngokwee-diode ezidlulayo) |
| Iintambo zokukhupha | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngokwezifiso | |
| Iziqhagamsheli | Iyahambelana neMc4 |
| Uvavanyo lomthwalo woomatshini | Ngaphambili 5400Pa / Ngasemva 2400Pa |
| UDIDI LWAMANDLA | I-ALDB-490ND | I-ALDB-495ND | I-ALDB-500ND | I-ALDB-505ND | I-ALDB-510ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 490W | 368W | 495W | 372W | 500W | 376W | 505W | 380W | 510W | 384W |
| I-Voltage yeSekethe evulekileyo (iVoc) | 39.55V | 37.12V | 39.78V | 37.36V | 40.00V | 37.59V | 40.22V | 37.83V | 40.44V | 38.06V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 15.72A | 12.58A | 15.78A | 12.62A | 15.84A | 12.67A | 15.90A | 12.72A | 15.96A | 12.77A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 33.11V | 31.08V | 33.31V | 31.29V | 33.51V | 31.50V | 33.71V | 31.71V | 33.91V | 31.91V |
| Amandla aphezulu angoku (Impp) | 14.80A | 11.84A | 14.86A | 11.89A | 14.92A | 11.94A | 14.98A | 11.98A | 15.04A | 12.03A |
| UKUSEBENZA NGOKUSEBENZA KWEMODYULI (%) | 22.03% | 22.26% | 22.48% | 22.71% | 22.93% | |||||
I-STC: I-Irradiance 1000W/m², ubushushu beseli yi-25ºC, AM1.5G
I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², ubushushu obuphakathi 20ºC, isantya somoya 1m/s, AM1.5G
| Ukuzuza Kwangasemva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 515W | 520W | 525W | 530W | 536W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 23.14% | 23.37% | 23.61% | 23.84% | 24.08% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 564W | 569W | 575W | 581W | 587W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 25.34% | 25.60% | 25.86% | 26.12% | 26.37% | |
| 25% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 613W | 619W | 625W | 631W | 638W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 27.54% | 27.82% | 28.11% | 28.39% | 28.67% |
| Isikhongozeli | 40'HQ |
| Iziqwenga ngepalethi nganye | 34 |
| Iipalethi ngesikhongozeli ngasinye | 24 |
| Iziqwenga ngesikhongozeli ngasinye | 816 |
| Ubushushu beModyuli yokuSebenza | -40℃ ukuya ku +85℃ |
| Ubuninzi beVolthi yeNkqubo | 1500 DC (IEC) |
| Uvavanyo lweFuse oluPhezulu lweSeries | 30A |
| Ukunyamezela Amandla | 0/+5W |
| Ubushushu bokuSebenza obuQhelekileyo (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu yeVoc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com