UHLOBO LWE-LECO NUbuchwepheshe beeSeli
Ubuchwepheshe beeSeli zeSMBB eziSikiweyo isiqingatha
Iseli yobuso obubiniIteknoloji yeModule
Ukusebenza kakuhle kwe-Anti-PID Low LID
Iziphumo Ezincinci Zokufiphalisa Amabala Ashushu
Isiphumo samandla aphezulu I-BOS kunye ne-LCOE esezantsi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Umgangatho oQhelekileyo we-IEC61215/IEC61730
● Uvavanyo lwe-IEC61701/IEC62716 lweTyuwa/Inkungu/iAmmonia
| Iiseli zelanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani leeSeli | 144 (6x24) |
| Ubukhulu | 2278 x 1134 x 30mm |
| Ubunzima | 31.5kg |
| Iglasi yangaphambili / yangasemva | Iglasi egqunywe ngobushushu obuphantsi obuyi-2.0mm |
| Isakhelo | I-alloy ye-aluminium eyongeziweyo (ukhetho oluqinisiweyo olunomthwalo ophezulu) |
| Ibhokisi yeJunction | I-Ip68 ikalwe (3 ngokwee-diode ezidlulayo) |
| Iintambo zokukhupha | 4.0mm² |
| 250mm (+) / 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngokwezifiso | |
| Iziqhagamsheli | Iyahambelana neMc4 |
| Uvavanyo lomthwalo woomatshini | Ngaphambili 5400Pa / Ngasemva 2400Pa |
| UDIDI LWAMANDLA | I-ALVU-570ND | I-ALVU-575ND | I-ALVU-580ND | I-ALVU-585ND | I-ALVU-590ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 570W | 429W | 575W | 433W | 580W | 437W | 585W | 441W | 590W | 445W |
| I-Voltage yeSekethe evulekileyo (iVoc) | 51.41V | 48.69V | 51.55V | 48.82V | 51.68V | 48.96V | 51.81V | 49.09V | 51.94V | 49.23V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 14.15A | 11.41A | 14.22A | 11.47A | 14.29A | 11.53A | 14.36A | 11.59A | 14.43A | 11.65A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 42.41V | 39.36V | 42.56V | 39.51V | 42.71V | 39.66V | 42.86V | 39.80V | 43.00V | 39.95V |
| Amandla aphezulu angoku (Impp) | 13.44A | 10.90A | 13.51A | 10.96A | 13.58A | 11.02A | 13.65A | 11.08A | 13.72A | 11.14A |
| UKUSEBENZA NGOKUSEBENZA KWEMODYULI (%) | 22.07% | 22.26% | 22.45% | 22.65% | 22.84% | |||||
I-STC: I-Irradiance 1000W/m², ubushushu beseli yi-25ºC, AM1.5G
I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², ubushushu obuphakathi 20ºC, isantya somoya 1m/s, AM1.5G
| Ukuzuza Kwangasemva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 599W | 604W | 609W | 614W | 620W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 23.17% | 23.37% | 23.57% | 23.78% | 23.98% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 656W | 661W | 667W | 673W | 679W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 25.37% | 25.60% | 25.82% | 26.04% | 26.27% | |
| 25% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 713W | 719W | 725W | 731W | 738W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 27.58% | 27.82% | 28.07% | 28.31% | 28.55% |
| Isikhongozeli | 20'GP | 40'HQ |
| Iziqwenga ngepalethi nganye | 36 | 36 |
| Iipalethi ngesikhongozeli ngasinye | 5 | 20 |
| Iziqwenga ngesikhongozeli ngasinye | 180 | 720 |
| Ubushushu beModyuli yokuSebenza | -40℃ ukuya ku +85℃ |
| Ubuninzi beVolthi yeNkqubo | 1500 DC (IEC) |
| Uvavanyo lweFuse oluPhezulu lweSeries | 30A |
| Ukunyamezela Amandla | 0/+5W |
| Ubushushu bokuSebenza obuQhelekileyo (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu yeVoc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com