UHLOBO LWE-LECO NUbuchwepheshe beeSeli
Ubuchwepheshe beeSeli zeSMBB eziSikiweyo isiqingatha
Iseli yobuso obubiniIteknoloji yeModule
Ukusebenza kakuhle kwe-Anti-PID Low LID
Iziphumo Ezincinci Zokufiphalisa Amabala Ashushu
Isiphumo samandla aphezulu I-BOS kunye ne-LCOE esezantsi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Umgangatho oQhelekileyo we-IEC61215/IEC61730
● Uvavanyo lwe-IEC61701/IEC62716 lweTyuwa/Inkungu/iAmmonia
| Iiseli zelanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani leeSeli | 120 (6x20) |
| Ubukhulu | 2172 x 1303 x 35mm |
| Ubunzima | 35.0kg |
| Iglasi yangaphambili / yangasemva | Iglasi egqunywe ngobushushu obuphantsi obuyi-2.0mm |
| Isakhelo | I-alloy ye-aluminium eyongeziweyo (ukhetho oluqinisiweyo olunomthwalo ophezulu) |
| Ibhokisi yeJunction | I-Ip68 ikalwe (3 ngokwee-diode ezidlulayo) |
| Iintambo zokukhupha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngokwezifiso | |
| Iziqhagamsheli | Iyahambelana neMc4 |
| Uvavanyo lomthwalo woomatshini | Ngaphambili 5400Pa / Ngasemva 2400Pa |
| UDIDI LWAMANDLA | I-ALEK-620ND | I-ALEK-625ND | I-ALEK-630ND | I-ALEK-635ND | I-ALEK-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 620W | 472W | 625W | 476W | 630W | 480W | 635W | 484W | 640W | 488W |
| I-Voltage yeSekethe evulekileyo (iVoc) | 43.75V | 41.13V | 43.96V | 41.33V | 44.16V | 41.52V | 44.37V | 41.71V | 44.57V | 41.90V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 18.16A | 14.72A | 18.20A | 14.76A | 18.24A | 14.80A | 18.28A | 14.84A | 18.32A | 14.88A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 36.21V | 33.98V | 36.44V | 34.20V | 36.67V | 34.41V | 36.90V | 34.62V | 37.12V | 34.83V |
| Amandla aphezulu angoku (Impp) | 17.12A | 13.89A | 17.15A | 13.92A | 17.18A | 13.95A | 17.21A | 13.98A | 17.24A | 14.01A |
| UKUSEBENZA NGOKUSEBENZA KWEMODYULI (%) | 21.91% | 22.08% | 22.26% | 22.44% | 22.61% | |||||
I-STC: I-Irradiance 1000W/m², ubushushu beseli yi-25ºC, AM1.5G
I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², ubushushu obuphakathi 20ºC, isantya somoya 1m/s, AM1.5G
| Ukuzuza Kwangasemva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 23.00% | 23.19% | 23.37% | 23.56% | 23.74% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 25.19% | 25.40% | 25.60% | 25.80% | 26.01% | |
| 25% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 27.38% | 27.60% | 27.83% | 28.05% | 28.27% |
| Isikhongozeli | 40'HQ |
| Iziqwenga ngepalethi nganye | 32 |
| Iipalethi ngesikhongozeli ngasinye | 18 |
| Iziqwenga ngesikhongozeli ngasinye | 576 |
| Ubushushu beModyuli yokuSebenza | -40℃ ukuya ku +85℃ |
| Ubuninzi beVolthi yeNkqubo | 1500 DC (IEC) |
| Uvavanyo lweFuse oluPhezulu lweSeries | 35A |
| Ukunyamezela Amandla | 0/+5W |
| Ubushushu bokuSebenza obuQhelekileyo (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Pmax | -0.30%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu yeVoc | -0.24%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Isc | +0.04%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com