| IPROJEKTHI YOMBANE | IIPARAMETHA | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| Amandla aphezulu | I-Pmax(W) | 550 | 560 | 570 | 580 |
| I-voltage yokusebenza efanelekileyo | I-Vmp(V) | 42.63 | 43.18 | 43.68 | 44.19 |
| Ukusebenza okwangoku okufanelekileyo | Imp(A) | 12.91 | 12.97 | 13.05 | 13.13 |
| I-voltage yesekethe evulekileyo | Ilizwi(V) | 52.32 | 52.58 | 52.77 | 53.03 |
| I-current-circuit current | Isc(A) | 13.65 | 13.69 | 13.78 | 13.86 |
| Uluhlu lobushushu bokusebenza kweModyuli | ℃ | -40℃~+85℃ | |||
| Umbane ophezulu wenkqubo | V(IEC) | DC1000/1500 | |||
| Ubuninzi befuse yangoku | A | 25 | |||
| Uluhlu lokunyamezela amandla | % | 0~+3% | |||
| *STC (Imeko yovavanyo oluqhelekileyo): Ukukhanya kwangaphambili 1000W/m², Ubushushu beseli 25℃, iSpectrum AM1.5. | |||||
| Iqondo lobushushu lokusebenza kweseli lilinganiselwe | I-VOCT | ℃ | 44℃±2℃ |
| Umlinganiselo ophezulu wobushushu bamandla | I-Pmax | %/℃ | -0.26 |
| I-coefficient yobushushu be-voltage ye-Open-circuit | Ilizwi | %/℃ | -0.24 |
| I-coefficient yobushushu bamanje be-short-circuit | Isc | %/℃ | 0.04 |
| Inqanaba lokhuseleko | Iklasi yesiBini |
| Iwaranti yemveliso | Iminyaka eli-12 yezixhobo zemveliso kunye nobuchwepheshe |
| Iwaranti yamandla | Imveliso yamandla emgceni yeminyaka engama-25 |
| *Ukuncipha kunyaka wokuqala yi-2%. Ukususela kunyaka olandelayo, ukwehla konyaka kungaphantsi kwe-0.5%. Amandla emodyuli angaphantsi kwe-80% kunyaka wama-25. | |
| Uhlobo lweseli | Iseli ye-TOPCon 182×91mm |
| Ulungiselelo lweseli | Ii-pcs ezili-144 (12×12) |
| Ubungakanani bemodyuli | 2260x1219x2.7mm |
| Ubunzima bemodyuli | 7.44kg |
| Ibhokisi ye-junction | Uvavanyo lwe-enclosure IP68 |
| Intambo yokuphuma | Ubude bentambo ye-4mm², 500mm. Ubude bekhebula bungenziwa ngokwezifiso |
| Uhlobo lwesixhumi | Ukuhambelana kwe-MC4 |
| Isakhelo | N / A |
| Umthwalo ongaphambili ongashukumiyo (uxinzelelo lwekhephu) | 5400Pa |
| Umthwalo ongasemva ongashukumiyo (uxinzelelo lomoya) | 2400Pa |
| Uthutho | Ilori yeqonga 13m | Ilori yeqonga 17.5m | Isikhongozeli 20'C | Isikhongozeli 40'C |
|---|---|---|---|---|
| Ubungakanani | 13m | 17.5m | 20'C | 40'C |
| Iphalethi | 22 | 30 | 4 | 18 |
| Isiqwenga/Ipalethi | 70 | 70 | 70 | 70 |
| Iziqwenga zizonke | 1540 | 2100 | 280 | 1260 |
| Ubungakanani bokupakisha (iPallet) | 2320*1110*1400mm | |||
| Amandla aphezulu (W) | Ukusebenza kakuhle kokuguqula | Ubunzima | Iwaranti yeMveliso | Iwaranti yamandla | Ubungakanani beeModyuli | Ulungiselelo lweSeli |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 550 560 570 580 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x1219x2.7mm | 144pcs(12x12) |
| 500 510 520 530 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x1110x2.7mm | 132pcs(11x12) |
| 460 470 480 490 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x1020x2.7mm | Ii-120pcs (10x12) |
| 410 420 430 440 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x918x2.7mm | 108pcs(9x12) |
| 360 370 380 390 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x825x2.7mm | Iipcs ezingama-96(8x12) |
| 320 330 340 350 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x735x2.7mm | 84pcs(7x12) |
| 270 280 290 300 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 2260x644x2.7mm | Iipcs ezingama-72(6x12) |
| 120 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 1545x425x2.7mm | Iipcs ezingama-72(6x12) |
| 200 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 1150x927x2.7mm | 54pcs(6x9) |
| 400 410 420 430 | 23.5% | 2.7kg/m² | iminyaka eli-12 | Iminyaka engama-25 | 1750x1150x2.7mm | 80pcs(8x10) |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com