UHLOBO LWE-LECO NUbuchwepheshe beeSeli
Ubuchwepheshe beeSeli zeSMBB eziSikiweyo isiqingatha
Iseli yobuso obubiniIteknoloji yeModule
Ukusebenza kakuhle kwe-Anti-PID Low LID
Iziphumo Ezincinci Zokufiphalisa Amabala Ashushu
Isiphumo samandla aphezulu I-BOS kunye ne-LCOE esezantsi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Umgangatho oQhelekileyo we-IEC61215/IEC61730
● Uvavanyo lwe-IEC61701/IEC62716 lweTyuwa/Inkungu/iAmmonia
| Iiseli zelanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani leeSeli | 132 (6x20) |
| Ubukhulu | 2382 x 1134 x 33mm |
| Ubunzima | 33.8kg |
| Iglasi yangaphambili / yangasemva | Iglasi egqunywe ngobushushu obuphantsi obuyi-2.0mm |
| Isakhelo | I-alloy ye-aluminium eyongeziweyo (ukhetho oluqinisiweyo olunomthwalo ophezulu) |
| Ibhokisi yeJunction | I-Ip68 ikalwe (3 ngokwee-diode ezidlulayo) |
| Iintambo zokukhupha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngokwezifiso | |
| Iziqhagamsheli | Iyahambelana neMc4 |
| Uvavanyo lomthwalo woomatshini | Ngaphambili 5400Pa / Ngasemva 2400Pa |
| UDIDI LWAMANDLA | I-ALDT-605ND | I-ALDT-610ND | I-ALDT-615ND | I-ALDT-620ND | I-ALDT-625ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 605W | 454W | 610W | 458W | 615W | 462W | 620W | 466W | 625W | 470W |
| I-Voltage yeSekethe evulekileyo (iVoc) | 48.75V | 45.70V | 48.94V | 45.91V | 49.13V | 46.12V | 49.32V | 46.33V | 49.50V | 46.54V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 15.74A | 12.59A | 15.80A | 12.64A | 15.86A | 12.69A | 15.92A | 12.74A | 15.98A | 12.78A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 40.82V | 38.29V | 40.99V | 38.47V | 41.16V | 38.65V | 41.33V | 38.83V | 41.50V | 39.01V |
| Amandla aphezulu angoku (Impp) | 14.82A | 11.86A | 14.88A | 11.90A | 14.94A | 11.95A | 15.00A | 12.00A | 15.06A | 12.05A |
| UKUSEBENZA NGOKUSEBENZA KWEMODYULI (%) | 22.40% | 22.58% | 22.77% | 22.95% | 23.14% | |||||
| I-STC: I-Irradiance 1000W/m², ubushushu beseli yi-25°C, AM1.5G I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², ubushushu obuphakathi 20°C, isantya somoya 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ukuzuza Kwangasemva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 635W | 641W | 646W | 651W | 656W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 23.52% | 23.71% | 23.91% | 24.10% | 24.29% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 696W | 702W | 707W | 713W | 719W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 25.76% | 25.97% | 26.18% | 26.40% | 26.61% | |
| 25% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 756W | 763W | 769W | 775W | 781W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 28.00% | 28.23% | 28.46% | 28.69% | 28.92% |
| Isikhongozeli | 40'HQ |
| Iziqwenga ngepalethi nganye | 34 |
| Iipalethi ngesikhongozeli ngasinye | 20 |
| Iziqwenga ngesikhongozeli ngasinye | 680 |
| Ubushushu beModyuli yokuSebenza | -40℃ ukuya ku +85℃ |
| Ubuninzi beVolthi yeNkqubo | 1500 DC (IEC) |
| Uvavanyo lweFuse oluPhezulu lweSeries | 30A |
| Ukunyamezela Amandla | 0/+5W |
| Ubushushu bokuSebenza obuQhelekileyo (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu yeVoc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com