UHLOBO LWE-LECO NUbuchwepheshe beeSeli
Ubuchwepheshe beeSeli zeSMBB eziSikiweyo isiqingatha
Iseli yobuso obubiniIteknoloji yeModule
Ukusebenza kakuhle kwe-Anti-PID Low LID
Iziphumo Ezincinci Zokufiphalisa Amabala Ashushu
Isiphumo samandla aphezulu I-BOS kunye ne-LCOE esezantsi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Umgangatho oQhelekileyo we-IEC61215/IEC61730
● Uvavanyo lwe-IEC61701/IEC62716 lweTyuwa/Inkungu/iAmmonia
| Iiseli zelanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani leeSeli | 156 (6x26) |
| Ubukhulu | 2465 x 1134 x 33mm |
| Ubunzima | 34.8kg |
| Iglasi yangaphambili / yangasemva | Iglasi egqunywe ngobushushu obuphantsi obuyi-2.0mm |
| Isakhelo | I-alloy ye-aluminium eyongeziweyo (ukhetho oluqinisiweyo olunomthwalo ophezulu) |
| Ibhokisi yeJunction | I-Ip68 ikalwe (3 ngokwee-diode ezidlulayo) |
| Iintambo zokukhupha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngokwezifiso | |
| Iziqhagamsheli | Iyahambelana neMc4 |
| Uvavanyo lomthwalo woomatshini | Ngaphambili 5400Pa / Ngasemva 2400Pa |
| UDIDI LWAMANDLA | ALVH-620ND | ALVH-625ND | ALVH-630ND | ALVH-635ND | I-ALVH-640ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 620W | 467W | 625W | 471W | 630W | 475W | 635W | 479W | 640W | 483W |
| I-Voltage yeSekethe evulekileyo (iVoc) | 55.64V | 52.67V | 55.75V | 52.78V | 55.87V | 52.89V | 55.98V | 52.99V | 56.09V | 53.10V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 14.18A | 11.44A | 14.25A | 11.50A | 14.32A | 11.56A | 14.39A | 11.62A | 14.46A | 11.68A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 46.03V | 42.73V | 46.16V | 42.86V | 46.29V | 42.99V | 46.42V | 43.11V | 46.55V | 43.24V |
| Amandla aphezulu angoku (Impp) | 13.47A | 10.93A | 13.54A | 10.99A | 13.61A | 11.05A | 13.68A | 11.11A | 13.75A | 11.17A |
| UKUSEBENZA NGOKUSEBENZA KWEMODYULI (%) | 22.18% | 22.36% | 22.54% | 22.72% | 22.90% | |||||
| I-STC: I-Irradiance 1000W/m², ubushushu beseli yi-25°C, AM1.5G I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², ubushushu obuphakathi 20°C, isantya somoya 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ukuzuza Kwangasemva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 651W | 656W | 662W | 667W | 672W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 23.29% | 23.48% | 23.66% | 23.85% | 24.04% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 713W | 719W | 725W | 730W | 736W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 25.51% | 25.71% | 25.92% | 26.12% | 26.33% | |
| 25% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 775W | 781W | 788W | 794W | 800W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 27.73% | 27.95% | 28.17% | 28.40% | 28.62% |
| Isikhongozeli | 40'HQ |
| Iziqwenga ngepalethi nganye | 34 |
| Iipalethi ngesikhongozeli ngasinye | 16 |
| Iziqwenga ngesikhongozeli ngasinye | 544 |
| Ubushushu beModyuli yokuSebenza | -40℃ ukuya ku +85℃ |
| Ubuninzi beVolthi yeNkqubo | 1500 DC (IEC) |
| Uvavanyo lweFuse oluPhezulu lweSeries | 30A |
| Ukunyamezela Amandla | 0/+5W |
| Ubushushu bokuSebenza obuQhelekileyo (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Pmax | -0.29%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu yeVoc | -0.25%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Isc | +0.045%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com