UHLOBO LWE-LECO NUbuchwepheshe beeSeli
Ubuchwepheshe beeSeli zeSMBB eziSikiweyo isiqingatha
Iseli yobuso obubiniIteknoloji yeModule
Ukusebenza kakuhle kwe-Anti-PID Low LID
Iziphumo Ezincinci Zokufiphalisa Amabala Ashushu
Isiphumo samandla aphezulu I-BOS kunye ne-LCOE esezantsi
● ISO9001:2015 QMS
● ISO14001:2015 EMS
● ISO45001:2018 OHSMS
● Umgangatho oQhelekileyo we-IEC61215/IEC61730
● Uvavanyo lwe-IEC61701/IEC62716 lweTyuwa/Inkungu/iAmmonia
| Iiseli zelanga | I-Mono yohlobo lwe-N |
| Inani leeSeli | 132 (6x22) |
| Ubukhulu | 2384 x 1303 x 35mm |
| Ubunzima | 38.5kg |
| Iglasi yangaphambili / yangasemva | Iglasi egqunywe ngobushushu obuphantsi obuyi-2.0mm |
| Isakhelo | I-alloy ye-aluminium eyongeziweyo (ukhetho oluqinisiweyo olunomthwalo ophezulu) |
| Ibhokisi yeJunction | I-Ip68 ikalwe (3 ngokwee-diode ezidlulayo) |
| Iintambo zokukhupha | 4.0mm² |
| 250mm (+)/ 350mm (-) | |
| Ubude bungenziwa ngokwezifiso | |
| Iziqhagamsheli | Iyahambelana neMc4 |
| Uvavanyo lomthwalo woomatshini | Ngaphambili 5400Pa / Ngasemva 2400Pa |
| UDIDI LWAMANDLA | I-ALET-690ND | I-ALET-695ND | I-ALET-700ND | I-ALET-705ND | I-ALET-710ND | |||||
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | I-STC | I-NMOT | |
| Amandla aphezulu (i-Pmax) | 690W | 524W | 695W | 528W | 700W | 532W | 705W | 536W | 710W | 540W |
| I-Voltage yeSekethe evulekileyo (iVoc) | 47.95V | 45.52V | 48.15V | 45.73V | 48.34V | 45.93V | 48.54V | 46.13V | 48.73V | 46.33V |
| I-Short Circuit Current (Isc) | 18.29A | 14.63A | 18.34A | 14.67A | 18.39A | 14.71A | 18.44A | 14.75A | 18.49A | 14.79A |
| I-Voltage kumandla aphezulu (i-Vmpp) | 39.84V | 37.82V | 40.03V | 38.02V | 40.23V | 38.22V | 40.42V | 38.42V | 40.62V | 38.62V |
| Amandla aphezulu angoku (Impp) | 17.32A | 13.86A | 17.36A | 13.89A | 17.40A | 13.92A | 17.44A | 13.95A | 17.48A | 13.98A |
| UKUSEBENZA NGOKUSEBENZA KWEMODYULI (%) | 22.21% | 22.37% | 22.53% | 22.70% | 22.86% | |||||
| I-STC: I-Irradiance 1000W/m², ubushushu beseli yi-25°C, AM1.5G I-NMOT: I-Irradiance 800W/m², ubushushu obuphakathi 20°C, isantya somoya 1m/s, AM1.5G | ||||||||||
| Ukuzuza Kwangasemva | Ipharamitha | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 5% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 725W | 730W | 735W | 740W | 746W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 23.32% | 23.49% | 23.66% | 23.83% | 24.00% | |
| 15% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 794W | 799W | 805W | 811W | 817W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 25.54% | 25.73% | 25.91% | 26.10% | 26.28% | |
| 25% | Amandla aphezulu (i-Pmax) | 863W | 869W | 875W | 881W | 888W |
| Ukusebenza kakuhle kweModyuli STC (%) | 27.77% | 27.97% | 28.17% | 28.37% | 28.57% |
| Isikhongozeli | 40'HQ |
| Iziqwenga ngepalethi nganye | 32 |
| Iipalethi ngesikhongozeli ngasinye | 18 |
| Iziqwenga ngesikhongozeli ngasinye | 576 |
| Ubushushu beModyuli yokuSebenza | -40℃ ukuya ku +85℃ |
| Ubuninzi beVolthi yeNkqubo | 1500 DC (IEC) |
| Uvavanyo lweFuse oluPhezulu lweSeries | 35A |
| Ukunyamezela Amandla | 0/+5W |
| Ubushushu bokuSebenza obuQhelekileyo (i-NMOT) | 45±2℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Pmax | -0.30%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu yeVoc | -0.24%/℃ |
| I-Coefficient yobushushu ye-Isc | +0.04%/℃ |
I-AIfe Solar Technology Co., Ltd.
Umnxeba/iWhatsapp/iWechat:+86 13023538686
I-imeyile: gavin@alifesolar.com
Isakhiwo sama-36, eHongqiao Xinyuan, kwiSithili saseChongchuan, kwisiXeko saseNantong, eTshayina
www.alifesolar.com